Na stanju
Cena 127,463.70 RSD
Opis
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| LAN_NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| USB3_NB | 0 |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| FPSENSOR | Yes |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 16MB |
| OPTIKA_NB | No |
| LITKEY | Yes |
| COLOR_NB | Gray |
| FREQUENCY_NB | 4.30 GHz |
| CARDREADER | Yes |
| CAMRES_NB | Yes |
| PORTDISP_NB | 1 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| TOUCH | Yes |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| USB2_NB | 0 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR4X (4266 MHz) |
| WIFI | Yes |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| 3G | No |
| USB3.1_NB | 2 |
| GRAPHICS_NB | AMD |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CPU_MODEL_NB | 5625U |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 5 |
| CORE_NB | 6 |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_NB | AMD |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |