Na stanju
Cena 161,115.00 RSD
Opis
| BT | Yes |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | No |
| THUNDERBOLT | 1 |
| TOUCH | Yes |
| USB2_NB | 0 |
| USB3.1_NB | 1 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| CARDREADER | Yes |
| DIMENSION | 316 x 26 x 228 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1400g |
| MASS_BRUTO | 3050g |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| COLOR_DETAIL_NB | Tirkizna |
| OPTIKA_NB | No |
| COLOR_NB | Turquoise |
| LITKEY | Yes |
| DIMENSION_WITH_PAC | 535 x 92 x 293 mm |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| CASE_NB | Aluminum |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| USB3_NB | 0 |
| FREQUENCY_NB | 4.60 GHz |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| MEMORY_TYPE_NB | LPDDR5x-8000 |
| 3G | No |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| CPU_MODEL_NB | 445 |
| CPU_NB | AMD |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CORE_NB | 6 |
| MEMORY_NB | 24 GB |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen AI 7 |