Na stanju
Cena 209,056.20 RSD
Opis
| COLOR_NB | Turquoise |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| BT | Yes |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1190g |
| MASS_BRUTO | 1890g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 4.60 GHz |
| COLOR_DETAIL_NB | Tirkizna |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DIMENSION_WITH_PAC | 512 x 75 x 285 mm |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| OPTIKA_NB | No |
| VGA | No |
| CAMRES_NB | Yes |
| WIFI | Yes |
| CPU_MODEL_NB | 445 |
| CPU_NB | AMD |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen AI 7 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| CORE_NB | 6 |
| OS_NB | Windows 11 Home |