Na stanju
Cena 351,389.40 RSD
Opis
| BT | Yes |
| DIMENSION_WITH_PAC | 554 x 76 x 339 mm |
| CASE_NB | Aluminum |
| MASS | 2050g |
| MASS_BRUTO | 3600g |
| VGA_MODEL_NB | GeForce RTX 5070 |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Bela |
| CARDREADER | Yes |
| PORTDISP_NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-5600 |
| USB2_NB | 0 |
| 3G | No |
| COLOR_NB | White |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 361.7 x 18 x 263,4 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| LAN_NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| OPTIKA_NB | No |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| TOUCH | No |
| USB3.1_NB | 2 |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| CORE_NB | 24 |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |