Na stanju
Cena 195,615.00 RSD
Opis
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 359.9 x 24 x 259 mm |
| DIVISION | Consumer |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MASS | 2190g |
| MASS_BRUTO | 3360g |
| LITKEY | Yes |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB2_NB | 0 |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| MEMORY_CASH_NB | 20MB |
| BT | Yes |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5060 |
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| FREQUENCY_NB | 4.60 GHz |
| COLOR_NB | Gray |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CAMRES_NB | Yes |
| CARDREADER | No |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DIMENSION_WITH_PAC | 541 x 86 x 342 mm |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-4800 |
| PORTDISP_NB | 1 |
| VGA | No |
| LAN_NB | Yes |
| 3G | No |
| OPTIKA_NB | No |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| TOUCH | No |
| USB3.1_NB | 3 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CORE_NB | 10 |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| CPU_MODEL_NB | 13645HX |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core i7 |