Na stanju
Cena 164,398.41 RSD
Opis
| BT | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| MEMORY_CASH_NB | 12MB |
| KEYBOARD | SR |
| FREQUENCY_NB | 4.80 GHz |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB2_NB | 0 |
| USB3_NB | 0 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| COLOR_NB | Black |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 1 |
| LITKEY | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Crna |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CAMRES_NB | Yes |
| CARDREADER | No |
| THUNDERBOLT | 1 |
| HDMI | 1 |
| SCREEN_TYPE_NB | ComfyView |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 135W |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| LAN_NB | Yes |
| USB3.1_NB | 3 |
| MASS | 2100g |
| 3G | No |
| MASS_BRUTO | 3260g |
| VGA_MODEL_NB | NVIDIA RTX 5050 |
| OPTIKA_NB | No |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| OS_NB | Does not have |
| CPU_NB | Intel |
| CORE_NB | 10 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CPU_MODEL_NB | 210H |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| Charger included | YES |
| CPU_TYPE_NB | Core 5 |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |