Na stanju
Cena 68,986.20 RSD
Opis
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| COLOR_NB | Silver |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| LAN_NB | No |
| MASS_BRUTO | 2880g |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| BT | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 361 x 17 x 235 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498 x 65 x 310 mm |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| CAMRES_NB | Yes |
| USB3.1_NB | 0 |
| VGA | No |
| 3G | No |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1450g |
| LITKEY | No |
| FREQUENCY_NB | 4.50 GHz |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB2_NB | 0 |
| USB3_NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| CORE_NB | 8 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| OS_NB | Does not have |
| CPU_NB | AMD |
| Charger included | YES |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| CPU_MODEL_NB | 5825U |