Na stanju
Cena 319,632.05 RSD
Opis
| COLOR_NB | Gray |
| DIMENSION_WITH_PAC | 576 x 189 x 369 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| LAN_NB | Yes |
| MASS_BRUTO | 5760g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY_NB | 5.40 GHz |
| RESOLUTION_NB | 2560 x 1600 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| CARRY_BAG | Yes |
| TOUCH | No |
| USB3_NB | 0 |
| USB3.1_NB | 3 |
| VGA | No |
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| CARDREADER | No |
| BT | Yes |
| FPSENSOR | No |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| PORTDISP_NB | 1 |
| DIMENSION | 354 x 31 x 268 mm |
| MEMORY_CASH_NB | 36MB |
| HDMI | 1 |
| CAMRES_NB | Yes |
| ConnTypeMaxChPwer | Rectangle 280W |
| THUNDERBOLT | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| MASS | 2650g |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| VGA_MODEL_NB | GeForce RTX 5070 |
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| OPTIKA_NB | No |
| 3G | No |
| USB2_NB | 0 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| OS_NB | Free DOS |
| CPU_NB | Intel |
| Charger included | YES |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| CORE_NB | 24 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
| CPU_MODEL_NB | 275HX |