Na stanju
Cena 93,839.64 RSD
Opis
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| CASE_NB | Plastic |
| MEMORY_CASH_NB | 10MB |
| MASS_BRUTO | 2360g |
| VGA_MODEL_NB | Intel UHD |
| OPTIKA_NB | No |
| FREQUENCY_NB | 5.00 GHz |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| USB3_NB | 0 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| COLOR_DETAIL_NB | Teget |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 481 x 65 x 288mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 0 |
| LAN_NB | No |
| MASS | 1700g |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-Glare |
| USB2_NB | 1 |
| USB3.1_NB | 2 |
| USB TYPE_C_NB | 2 |
| COLOR_NB | Dark blue |
| DIMENSION | 359,7 x 18 x 233 mm |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| TOUCH | No |
| VGA | No |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| CORE_NB | 10 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_MODEL_NB | 120U |
| CPU_TYPE_NB | Core 5 |
| Charger included in packet | YES |