Na stanju
Cena 184,921.26 RSD
Opis
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| COLOR_DETAIL_NB | Tamno siva |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| CARRY_BAG | Rog |
| TOUCH | Yes |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| Charger included | YES |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 7 |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_MODEL_NB | 258V |
| OS_NB | Windows 11 Home |
| CPU_NB | Intel |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |