Na stanju
Cena 482,272.20 RSD
Opis
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION_WITH_PAC | 486 x 95 x 377 mm |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| Connector type and Max Charging power | USB-C 100W |
| MASS_BRUTO | 5300g |
| VGA_MODEL_NB | Intel Arc |
| LITKEY | No |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| TOUCH | Yes |
| USB TYPE_C_NB | 0 |
| WIFI | Yes |
| COLOR_DETAIL_NB | Siva |
| HDDRPM_NB | No rotation |
| DIMENSION | 310 x 20 x 208.6 mm |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1650g |
| OPTIKA_NB | No |
| RESOLUTION_NB | 2880 x 1800 |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| CARRY_BAG | Yes |
| USB2_NB | 0 |
| USB3.1_NB | 1 |
| VGA_SIZE_NB | Shared |
| 3G | No |
| BATTCEL_NB | LI 4-cell |
| BT | Yes |
| COLOR_NB | Gray |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 0 |
| MEMORY_CASH_NB | 18MB |
| FREQUENCY_NB | 4.90 GHz |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| SCREEN_TYPE_NB | Glare |
| VGA | No |
| CORE_NB | 16 |
| GRAPHICS_NB | Integrated |
| CPU_MODEL_NB | 386H |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| CPU_NB | Intel |
| Charger included in packet | YES |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1_NB | 2 TB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |