Na stanju
Cena 296,674.59 RSD
Opis
| COLOR_NB | Silver |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| RESOLUTION_NB | 2880 x 1620 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| CARRY_BAG | Sleeve |
| TOUCH | Yes |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 68W |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISKSIZE1_NB | 2 TB |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| CPU_MODEL_NB | 465 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen AI 9 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| CPU_NB | AMD |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| Charger included | NO |