Na stanju
Cena 278,235.99 RSD
Opis
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| CARRY_BAG | Sleeve |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| RESOLUTION_NB | 2880 x 1620 |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| CPU_NB | Intel |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB PCIe |
| OS_NB | Windows 11 Pro |
| Charger included | NO |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| MEMORY_NB | 32 GB |
| CPU_MODEL_NB | 285H |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 9 |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |