Na stanju
Cena 193,751.05 RSD
Opis
| COLOR_NB | Gray |
| ConnTypeMaxChPwer | Rectangle 200W |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| CARRY_BAG | Rog |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| CPU_NB | AMD |
| Charger included | YES |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| CPU_MODEL_NB | 260 |
| OS_NB | Free DOS |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |