Na stanju
Cena 148,814.08 RSD
Opis
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| CARRY_BAG | Rog |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| COLOR_NB | Silver |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1200 |
| DISPLAY_PANEL_NB | IPS |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| Charger included | NO |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CPU_MODEL_NB | 255H |
| OS_NB | Free DOS |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 16.0" |