Na stanju
Cena 132,541.85 RSD
Opis
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| DISPLAY_PANEL_NB | OLED |
| CARRY_BAG | Sleeve |
| COLOR_DETAIL_NB | Srebrna |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| RESOLUTION_NB | 2880 x 1620 |
| CPU_NB | Intel |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| CPU_TYPE_NB | Core Ultra 5 |
| SCREEN_SIZE_NB | 14" |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB PCIe |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| Charger included | NO |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| CPU_MODEL_NB | 255H |
| OS_NB | Free DOS |