Na stanju
Cena 129,168.00 RSD
Opis
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
| DISKSIZE2_NB | Does not have |
| PORTDISP_NB | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MASS | 1590g |
| OPTIKA_NB | No |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC_TYPE2_NB | Does not have |
| DISC_TYPE3_NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB3_NB | 2 |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 359.8 x 12 x 236 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 483 x 69 x 305 mm |
| DISKSIZE3_NB | Does not have |
| KEYBOARD | SR |
| MASS_BRUTO | 2000g |
| CAMRES_NB | Yes |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| USB2_NB | 0 |
| BT | Yes |
| USB3.1_NB | 0 |
| HDMI | 1 |
| USB TYPE_C_NB | 1 |
| LAN_NB | No |
| WIFI | Yes |
| VGA | No |
| 3G | No |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |