Na stanju
Cena 80,661.00 RSD
Opis
| RPM_PC | No rotation |
| DISPLAY_PORT_PC | 1 |
| LPT_PC | 0 |
| KB_PC | Yes |
| USB3.1_PC | 4 |
| WIFI_PC | Yes |
| HDMI_PC | 1 |
| PSU_PC | 200W |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-5600 |
| USB2_PC | 2 |
| VGA_PC | 0 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| DIMENSION | 292 x 89 x 340 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 530 x 195 x 395 mm |
| MOUS_PC | Yes |
| RS232_PC | 0 |
| USB3_PC | 0 |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| CHIPSET_PC | B860 |
| CPU_MODEL_PC | 205 |
| CPU_PC | Intel |
| FREQUENCY_PC | 4.9 GHz |
| CORE_CPU | 8 |
| OS_PC | FreeDOS |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| MEMORY_SIZE_PC | 8 GB |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| OPTIC_PC | No |
| CPU_TYPE_PC | Core Ultra 3 |