Na stanju
Cena 100,602.00 RSD
Opis
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| RPM_PC | No rotation |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| HDMI_PC | 1 |
| PSU_PC | 90W |
| LPT_PC | 0 |
| USB3.1_PC | 3 |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| VGA_PC | 0 |
| WIFI_PC | Yes |
| DIMENSION | 177 x 34 x 175 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 498 x 132 x 235 mm |
| FORMAT_CASE_PC | Desktop Mini |
| KB_PC | Yes |
| USB2_PC | 0 |
| USB3_PC | 2 |
| MOUS_PC | Yes |
| RS232_PC | 0 |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| CORE_CPU | 14 |
| CPU_MODEL_PC | 14500T |
| CPU_PC | Intel |
| FREQUENCY_PC | 4.8 GHz |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CHIPSET_PC | Q670 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| OS_PC | FreeDOS |
| OPTIC_PC | No |
| CPU_TYPE_PC | Core i5 |