Na stanju
Cena 106,246.20 RSD
Opis
| PSU_PC | 90W |
| USB TYPE_C_PC | 0 |
| WIFI_PC | Yes |
| VGA_BRAND_PC | AMD |
| RPM_PC | No rotation |
| DIMENSION | 540 x 192 x 431 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 670 x 229 x 553 mm |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| HDMI_PC | 2 |
| OTHER_PC | Monitor 23.8" |
| FORMAT_CASE_PC | All In One |
| LPT_PC | 0 |
| MOUS_PC | Yes |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-4800 |
| KB_PC | Yes |
| USB3_PC | 0 |
| USB2_PC | 2 |
| USB3.1_PC | 1 |
| VGA_PC | 0 |
| CPU_MODEL_PC | 7535HS |
| CHIPSET_PC | AMD Soc Platform |
| GRAPHICS_PC | Integrated |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| VGA_MODEL_PC | AMD Radeon |
| OS_PC | FreeDOS |
| OPTIC_PC | No |
| CPU_PC | AMD |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 5 |
| CORE_CPU | 6 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |